30.01.2009

oya modelleri 63

oya modelleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız
adana ve çevresinde çokca yapılan oya modelleri .oya biraz danteli andırıyor sanki.zevkinize göre değişik renk seçeneklerini deneyebilirsiniz.bu oya modelleri benim hoşuma giden örnekler arasında.Adanadan Fatma hanım 'ın elerinden çıkma bu oya örnekleri için teşekkürler ediyoruz .ellerine sağlık FATMA hanım.yeni göndereceğiniz oya modelleri 'ni sitemde verdiğim ( kaplanau1972@hotmail.com ) adresime gönderebilirsiniz Fatma hanım.

Dantel Örnekleri 203

Dantel Örnekleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız


.
.
.
.
.

Melek hanım göndermiş bu fiskos masa dantel 'ini.renkli çiçeklerle sislenmiş fiskos danteli çok hoş olmuş.dantel örnekleri için teşekkürler Melek hanım.elerinize sağlık. yeni dantel örnekleri için aynı mail adresine gönderebilirsiniz.

29.01.2009

Havlu Kenarı Dantelleri 21

Havlu Kenarı Dantelleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız


oya modelleri 62

oya modelleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız

27.01.2009

oya modelleri 61

oya modelleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız

renkli oya modelleri ,çiçek oyası,çiçek oyaları

25.01.2009

Dantel Sehpa Örtüleri 6

Dantel Sehpa Örtüleri 'ni büyütmek için örnekler üzerine tıklayınız

meraba değerli dantel-yap ziyaretçilerim.yayınladığım dantel örnekleri hakkında olumlu eleştirilerin yanında olumsuz eleştirilerde alıyorum.dantel örnekleri 'nin eski model oduğu,güzel olmadığı gibi olumsuz eleştirilerde oluyor.tabiki olumluda olacak olumsuzda.ancak benim sitemdeki yaptığım oya örnekleri veya dantel örnekleri yayınları tamamen orjinaldir.herhangi bir siteden alıntı değildir.kendi oluşturduğum veya ziyaretçilerimin,çevremin bana gönderdiği dantel örnekleri modellerini yayınlıyorum.sizlerin beğenileri beni mutlu eder .eleştirileri ise yönlendirir.ziyaretçilerimin kendi dantel örneklerinin çekilmiş fotoğrafını sitemde yayınlamaktan mutluluk duyarım.mail adresime (kaplanau1972@hatmail.com ) gönderirseniz mutlaka değerlendirmeye alacağım.saygı ve sevgilerimle.
dantel-yap admini İCLAL

22.01.2009

lif örnekleri 19

Lif Örnekleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız
yaka modelli lif örnekleri .çok güzel değilmi.kırmızı beyaz renklerde çok yakışıyor.yaka kısmından el içeri girmeside kullanım açısından kalaylık sağlıyor.bu lif örnekleri niğdeden SERAP hanım ın el işi.teşekkürler lif örnekleri için.

Yatak Odası Dantelleri 10

Yatak Odası Dantelleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız
pembe renkli güzel bir yatak odası danteli .yuvarlak yatak odası danteli olarakta adlandırılıyor.veya oda danteli , oda dantelleri ,yatak odası dantel örnekleri artık siz nasıl adlandırırsanız .

Patik Modelleri 7

patik Modelleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız.
yeşil iple örülmüş boncuklu patik modeli .soğuk kış günlerinde ayaklarınız üşümesindiye sizlere gönderiyorum bu patik modeli 'ni

19.01.2009

Halkalı Havlu Danteli 20

Havlu Kenarı Dantelleri 'ni büyütmek için resme tıklayınız


.
.
.
.
.

Bengü hanımın çeyiz 'inden havlu danteli.ellerine sağlık bu havlu örnekleri için Bengü hanım.havlu kenarı

15.01.2009

Kulplu Lif Örnekleri 18

Lif Örnekleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız
kuğu modelli lif örnekleri .ip renkleri çok uyumlu ayrıca kuğuda çok çok sevimli olmuş.kulplu olması kullanım açısından işlevsel bir lif olmasını sağlıyor.

8.01.2009

yıldızlı Salon Dantel Örnekleri 202

Dantel Örnekleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız
yıldız modelli salon dantel örneği.kare danteller 'in tadıda bir başka.çok yakışıklı duruyorlar değilmi.neyse şaka bir tarafa beğendiğim bir örnek.umarım sizlerde beğenirsiniz arkadaşlar.

6.01.2009

Yakalı Lif Örnekleri 17

Lif Örnekleri 'ni büyütmek için resmin üzerine tıklayınız
bu lif örneği 'ni beğeneceğinize eminim.bana çok haş geldi bilemem siz ne dersiniz.kullanışlı olması çok güzel.yaka kısmından el içeriye giriyor.banyoda kese olarak rahat kullanımda.yakadan kurdaleli ve çicek motifli.tabiki zevkinize göre değişik renklerde çıkarabilirsiniz lif örneği 'ni.bu lif örnekleri 'ni adanadan Melek hanım göndermiş.ellerine sağlık melek hanım .güzel lif örnekleri 'nizden bekleriz.