13.12.2015

lif ornekleri

sizin için banyo lifleri derledim.meyve veya çiçek modellerinden hangisini beğenirseniz onun modelini çıkarırsınız.belki bu modellerden bir çoğunu ya görmüşünüzdür yada elinizde işlediğiniz model vardır.ama içlerinden mutlaka sizde olmayan bir kaç model bulacaksınız.
Çeyiz dizmek öyle kolay olmadığını her kes bilir. Çeyizi birde el emeği ile hazırlayanlar için ayrı bir emek gerektirir. El emeği ürünleri yıllarca kullanabilir ve nesilden nesille hatıra olarak kaldıranlar çoğunlukla vardır. El emeği ürünleri çeyiz sandığında biriktiren anneannelerimizin sandığını hangimiz karıştırmayız ki, sandıktan neler çıkar neler danteller, patikler, el örgüsü oyalar ve gerçekten o zamanın en nadide desenlerle hazırlanmış modellerdir. Ayrı bir hava katar zamanın çağına ne modası vardır kim bilir bir zamanlar, çeyiz dizmek sanırım en çok bu yönüyle önemli aslında sandığı sığdırdığımız iki bez yada iplik parçası değildir bilenler için. Yeni sezonda da çeyize pek önem verilmemiş gibi görülse de çeyiz dizmek hala bazı yöreler için oldukça önemlidir.
lif ornekleri

lif ornekleri

lif örnekleri
  Önem verenler için işte yıllarca kullanabileceğiniz ve hatıra olarak saklayabileceğiniz çeyizlik lif modelleri işte. Lif modelleri günümüzde artık bir çok bayan için ek gelir getiren kolay ve zevkli örülen elişleri arasında yerini alır. Kalın yün mili veya şişi ile örülen lifler renkleri ve modelleri ile oldukça modern ve çeyizde olmazsa olmazlar arasındadır. Hediye için ayrıca örülen lifler çeyizlerde renk renk dizmek isteyenler için işte modern ve harika tasarımlı lif modelleri. Lif için çiçek desenleri ile hazırlamak isteyenler için puf puf duruşu ve yumuşak görüntüsü ile kat kat işlenmiş olan pembe ve krem renk tercih edilebilir. Çiçek görünümlü yuvarlak lif modeli çeyizlerde tercih edebileceğiniz modeller arasında olabilir farklı renklerde oluşturulabilir özellikle mavi ve mürdüm renk tasarımları mükemmel gösterecektir modeli. Elbise tasarımlı çeyizlik olarak hazırlanan modeller arasında yerini alıyor renk seçimi size kalmış. Kalp tasarımlı çiçek görümlü lif modeli önce tek yaprak olarak hazırlanıyor sonra birleştirme ile hazırlanmış lif modeli çeyizlik olarak hazırlanacak modern ve canlı renkleri ile hazırlayabilirsiniz. Meyveler arasında bulunan çilek modeli tasarımlarda çok sık olarak kullanılır.
      
lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri

lif örnekleri
 Çilek modelini lif örgüsü ile bütünlenmiş modellerden. Çilek görünümlü lif modeli oldukça popüler modellerin içinde yerini alıyor. Çilek tasarımını kırmızı yeşil olarak yapabilirsiniz ama farklı renklerde de oldukça şık durmuş. Yuvarlak modeller çeyizlik için daha ön plana çıkıyor ama çeyizde hediye etmek istediğiniz kişiler için kare tasarımlı lifler hazırlayabilirsiniz. Lif modelleri içinde çiçek motifi ve iki renkten oluşturulmuş modeller çeyiz modelleri arasında. Çeyizlik lif modelleri arasından kolayca ve şık duran modelleri paylaşmak bizden gerisi örmeyi üretmeyi seven hanımlara kalıyor.
    www.kadınmoda.com 
lif örnekleri